Toplantı ve Gruplar

Yeni Nesil Bir Çalışma Alanı!

Workinton, sunduğu Coworking, Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odası hizmetleri ile kuruluşunun 5. yılında, 12 farklı iş merkezinde, 10.000 m2 alanda, 15.000 üye ile 2000’in üzerinde kurumsal firmaya hizmet veriyor. Üyelerimiz en merkezi lokasyonlarda, hızlı internet bağlantısı ile, yüksek konsantrasyonlu alanlarda çalışırken, ücretsiz zengin ikramlar ve özenle hazırlanmış kahve kokuları arasında etkin bir networking ortamına da sahip olurlar.

Ortak çalışma alanlarımızda bir kahve fiyatına, iş hayatının en merkezi lokasyonlarında hızlı bağlantının, yüksek konsantrasyonlu ve etkin networking ortamının ve zengin ikramların keyfiyle çalışın.

Gönderilerinizin alınması, sekreterya hizmeti ile iletişim ve yasal adresinizi iş hayatının en prestijli adreslerinde gösterebileceğiniz sanal ofis paketlerimizi keşfedin.

Hızlı başlangıç, verimli çalışma, tasarruflu ve prestijli çalışma ortamı için hazır ofisiniz şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde hazırdır.
Toplantı odalarımızda gelişmiş teknik altyapı, verimliliği arttıran donanım özellikleri ile 3 kişiden 300 kişiye kadar ihtiyaçlara cevap veren 150 farklı salon, iş hayatının en merkezi 12 farklı lokasyonunda sizi bekliyor.
Workinton ortak çalışma alanlarını keşfetmeniz için bekliyoruz.

Toplantı Icon

TOPLANTI

Farklı etkinlikler için tasarlanmış tam donanımlı toplantı hizmetini, üstün teknolojik altyapımızla, tüm lokasyonlarımızda sunarız. Artık toplantılar, çok daha verimli ve rahat!

Coworking Icon

COWORKING

21 farklı lokasyonda en iyi çalışma deneyimini ergonomi, konsantrasyon ve motivasyonla sağlarız.Bu deneyime diğer çalışanlarla yaratılan sinerji ve gün boyu ikramları da ekleriz.

Sanal Ofis Icon

SANAL OFİS

Şirket adresinizi, size en uygun noktada gösterebilirsiniz. Deneyimli ekiplerimizle siz ofise gelmeseniz de işleriniz siz ofisteymişsiniz gibi yürür.

Hazır Ofis Icon

HAZIR OFİS

Tasarruflu ve verimli çalışma ortamıyla hazır ofisinizi şehrin en merkezi ve prestijli adreslerinde tercih edebilirsiniz. Zaman kaybetmeden hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz.

Open chat
1
Scan the code
Hello
Can we help you?
Rezervasyon Yapın!